New York - informace pro turisty


ČÁSTI NEW YORKU:

+ Podrobnější informace o vybraných místech.
 

Kontakt a další:


 


New York a vše o něm - informace, ubytování, zájezdy, letenky

New York, New York... pokud se vám nyní vybaví tóny písně Franka Sinatry (video), nebo vás zaujme pohled na celosvětově známé obrázky Empire State Building, Brooklynského mostu, Sochy Svobody, Broadway, Central Parku nebo jiného místa New Yorku, ocitli jste se na začátku dlouhé cesty, jak poznat a nakonec si třeba i zamilovat New York, jedno z nejslavnějších a nejpůsobivějších měst světa.

New York, to je perfektně organizovaný chaos v monumentálním stylu. V New Yorku naleznete úžasný mix různých kultur a stylů. Uprostřed neustále živého New Yorku lze také nalézt klid, inspiraci a pohodu.

New Yorku se říká Big Apple, podle tvaru města rozprostírajícího se na několika ostrovech. Nejslavnější, Manhattan je pravým srdcem města. Z jihu jej doplňuje Staten Island, na jihozápadě Brooklyn, nad ním Queens a na severu Bronx (podívejte se na mapu). Několikamiliónový New York vás uchvátí, překvapí, pohltí... anebo naopak. Ale zaručeně uznáte, že je naprosto jedinečný. Na tomto webu vám nabídneme do New Yorku i rezervaci ubytování anebo letenky.

Vítejte na NewYorkonline.cz

Newyorkonline.cz je přední portál s informacemi o New Yorku. V první řadě zde naleznete rozsáhlé informace cílené na turisty směřující do New Yorku. Dále na tomto webu můžete rezervovat zájezdy, ubytování anebo letenky do New Yorku - vše, co potřebujete pro vaši cestu do města, které nikdy nespí, najdete na NewYorkonline.cz. Na vaši cestu, která ve vás jistě dlouho zůstane, budete lépe připraveni s informacemi zde prezentovanými.
Newyorkonline.cz nabízí jednak souhrnné informace důležité pro cestovatele do New Yorku doplněné několika základními informacemi o městě včetně krátké historie. Zajímavé, aktuální, důležité i okrajové a někdy netradiční informace získáte v sekci zajímavostí a aktualit o New Yorku. Pro ty, kteří chtějí město New York poznat online, jsou tu komplexní fotogalerie, mapy New Yorku, řada videí z města a další informace. Pro sdílení informací s jinými uživateli je tu pro vásdiskuzní fórum o New Yorku.

Online služby, které si můžete zakoupit na Newyorkonline.cz jsou ubytování, zájezdy a letenky - vše je nabízeno prostřednictvím předních českých a světových poskytovatelů těchto cestovatelských služeb.

Na NewYorkonline.cz přinášíme rovněž informace o jednotlivých populárních lokalitách a místech města. Poznejte to nejdůležitější z New Yorku dříve, než tam vyrazíte.

Kdo neviděl New York, nepoznal svět - i tak to lze říci. New York totiž není tak úplně Amerika, New York je celý svět. Na jednom místě tu 24 hodin denně žije mix všech světových kultur. Na první pohled naprostý chaos funguje v neuvěřitelné harmonii a New York šlape bez vteřiny oddechnutí dál a dál. Poznejte ho sami, uchvátí vás.


Tento web provozuje agentura MusicNote.cz, provozovatel rezervačního systému NetHotels.cz, NetLetenky.com, Ubytovani-Nemecko.cz, NetHotely.sk, Nexus-7.cz a dalších.


Ubytování v New Yorku

O hotelech v NY & možnost online rezervace ubytování... >>

Zájezdy do NY

Nabídka organizovaných zájezdů do NY... >>

Letenky do New Yorku

Jak, s kým a za kolik & online rezervace letenek do NY... >>

Móda

Do města se hodně jezdí i za světem módy... >>

Newyorkské taxi

Na známý "yellow cab" narazíte v NY zaručeně mnohokrát... >>

Pěšky po Brooklyn Bridge

Nezapomeňte si v NY udělat čas na procházku po slavném brooklynském mostě... >>

Metro v NY

Subway v New Yorku má své nezaměnitelné kouzlo a stojí za to vyzkoušet... >>

Na jídlo v NY

V newyorkských restauracích vás zaujme důkladný přístup "zákazník, náš pán" a opravdu veliké porce... >>
 

UŽITEČNÉ ODKAZY

Webkamery z New Yorku

Letenky do New Yorku

 


Partneři: Island-info.cz | Jazz